Meeskonnakoolitused

Meeskonnakoolitused

Siin on kirjeldus teenusest, MIS on hetkel minu repertuaaris.

Alates  2020 aastast on pakkumine meeskondadele “Maalimine tervendavas aias”, kus peale jalutuskäiku tervendavas aias koos perenaisega jätkub ühismaalimine, kus iga inimene saab valida aiast oma lilleõie, mida maalida. Antud üritust saab korraldada seni, kuniks jätkub õitsvaid lilli juunist septembrini. Pilte üritusest Nõmmiku Hobihäärberis näeb siit ja väike videolõik, kus teen sissejuhatust akvarellidega maalimisele

Näiteid, mis võtmes on tiimiüritusi tehtud: 2018 kohtusin kollektiiviga Tallinnast, kellega tegime ühise maalimise akvarellidega firma kontoriruumides ning koostöös valmis ühine maal. Üritus on mõeldud gruppidele 5-12 inimest, et veeta mõned tunnid veiniklaasi ning veetopsi taga, sobib ka neile, kellel puudub igasugune kokkupuude kunstiga. Ühismaali teostamine siit.

2016 kohtusin kollektiiviga Viljandist, kellele rääkisin kehatüüpidest, tegime koha peal kindlaks kehatüübid ning loenguvormis sai räägitud värvidest, lõigetest ning käesolevatest trendidest. Soovijatele valmisid hiljem privaatsed stiilispikrid, loe lähemalt siit: http://kadriveisner.eu/stiilispikker/

Kui Sul tekkis siit mõte kutsuda mind külla, võta julgelt ühendust, räägime teemad läbi ja leiame sobiliku variandi teie seltskonna jaoks. Põhiline on, et lõbus peab olema ja kasulik ka!

Hind alates 250€/1-3h.
Küsi lisainfot kasvõi kohe SIIT ja saadan Sulle pakkumise!

Veiniklaasi kõrval ühismaalimine. Maal on tänaseks uhkelt kontori seinal.
DSC_0880
Viljandi naistele demonstreerimas aksessuaare lõbusas võtmes aga uute ideedega. Kõik said enda jaoks kasulikke nippe küsida.
Ühismaalimine
Maalime lilli peale valgustavat jalutuskäiku tervendavas aias.
Näitan ette, kuidas maalida akvarellidega lilli, hetkel on käes roosi maalimise näide.
Ma olen kirglik juhendaja, ma armastan akvarellvärve ja soovin seda pisikut ka teistele sisse süstida, et maalida on lihtne ja lõbus ning avardav, mis kõige tähtsam, aitab välja lülitada kõik muud mõtted ning mõjub justkui teraapilisel moel rahustavalt.

Stiililoeng

Siin on kirjeldus ühest teenusest, MIS on hetkel minu repertuaaris.

Pakun 1-1,5 tunni pikkuseid loenguid sobilikule sihtrühmale.

Meeskonnakoolitustena on mul välja pakkuda ka muid koolitusi, millest loe lähemalt siit!

Fotol toimub “Stiiliteraapia” töötuba, kus räägin 2015 kevad-suvisest moest ja annan ka muid nippe riietumiseks. Töötuba toimus “Kevadteraapia” ürituse raames kevade linnas Türil 2015 aasta aprillis.

Hind alates 250€/1-2h loeng.

Küsi lisainfot kasvõi kohe SIIT ja saadan pakkumise!

Kevadteraapia 11.04.15 032

X