Meeskonnakoolitused

Meeskonnakoolitused

Siin on kirjeldus ühest teenusest, MIS on hetkel minu repertuaaris.

Järgmisel  2020 suvel on pakkumine äridele grupikoolitusena “Maalimine tervendavas aias”, kus peale aias jalutuskäiku ning tervendava aia perenaisega vestlust jätkub ühsimaalimine ning iga inimene saab valida aiast lilleõie, mida maalida. Antud üritust saab korraldada seni, kuniks jätkub õitsvaid lilli juunist septembrini. Pilte möödunud üritusest Nõmmiku Hobihäärberis näeb siit ja väike videolõik, kus teen sissejuhatust akvarellidega maalimisele

2018 kohtusin kollektiiviga Tallinnast, kellega tegime ühise maalimise akvarellidega firma kontoriruumides ning koostöös valmis ühine maal. Üritus on mõeldud gruppidele 5-12 inimest, et veeta mõned tunnid veiniklaasi ning veetopsi taga, sobib ka neile, kellel puudub igasugune kokkupuude kunstiga. Ühismaali teostamine siit.

2016 kohtusin kollektiiviga Viljandist, kellele rääkisin kehatüüpidest, tegime koha peal kindlaks kehatüübid ning loenguvormis sai räägitud värvidest, lõigetest ning käesolevatest trendidest. Soovijatele valmisid hiljem privaatsed stiilispikrid, loe lähemalt siit: http://kadriveisner.eu/stiilispikker/

2015 kevadel kohtusin väga toredate naistega Viljandis, kellele jagasin suviseid stiilinippe. Kõik soovijad said kohapeal otse stilistilt nõu küsida ja palju oli toredaid katsetusi aksessuaaridega. Paljud said endale mälestuseks stiilispikri, rohkem infot stiilispikri kohta: http://kadriveisner.eu/stiilispikker/.

Kui Sul tekkis siit mõte kutsuda mind külla, võta julgelt ühendust, räägime teemad läbi ja leiame sobiliku variandi teie seltskonna jaoks. Põhiline on, et lõbus peab olema ja kasulik ka!

Hind alates 150€/1h.
Küsi lisainfot kasvõi kohe SIIT ja saadan Sulle pakkumise!

ÜhismaalimineDSC_0880

X